יצירת קשר
* שם מלא:
טלפון:
* דואר אלקטרוני:
* נושא:
* תוכן:
* - שדות חובהטיולי טרקטורונים

טיול טרקטורונים
טיולי טרקטורונים
מחפשים חוויה מלאת הרפתקאות , אקשן וריגושים?
טיולי טרקטורונים הם הדבר האמיתי!
לכל אוהבי המהירות, השטח, האבק בעיניים וגם הטיול השונה והמאתגר, הנסיעה הכיפית והאדרנלין שבדם- זהו הטיול בשבילכם.
בימים עברו, שנים בודדות לפני כן, היו הטרקטורונים נחלתם הבלעדית של בני המושבים והקיבוצים, עובדי האדמה היו משתמשים בהן במרחבים הפתוחים , בעוד שהאדם העירוני היה רחוק מכך.
היום בד בבד, עם התפתחות הטיולים בארץ ישראל, והמגמה של חוויות שונות, התפתח שוק תעשיית טיולי הטרקטורונים.
נכון, שמעתם נכון, הדבר הפך ממזמן לתעשייה בפני עצמה.
לא משלח ידם הבלעדית של המושבים, והקיבוצניקים כי אם עסקים פרטיים רבים, שהשקיעו את מיטב כספם בהשכרת טרקטורונים ורכבי שטח לטיולים בארץ ישראל לכל ישראלי באשר הוא.
התעשייה מגלגלת מיליוני שקלים מדי שנה, מפתחת תתי תעשיות שונות באותו התחום ועוד כהנה וכהנה השלכות.
מתנגדי איכות הסביבה יטענו מחד גיסא , כי טיולים אלו הורסים את הסביבה הטבעית של בעלי חיים בהתנהגות דורסנית של כלי הרכב והנוהגים בו , בהשאירם חול ואבק בפני כל הדבר הנתקל בדרכם.
טענה זו איננה לחלוטין מדויקת, גם טיול רגלי בחיק הטבע עשוי להרוס קן או בית מגורים לחיה השוררת בו.
אין לנו להתעלם מן העובדה שהאדם מפתח מושבותיו יום ביומו בהתפתחות אדירה , וכל דבר שנעשה יגרום לזאת.
על כן, מצער לומר, אך בשורה התחתונה אולי כל מעשה הנגרם על ידנו עלול להפריע להרמוניה התקינה של הטבע ואם כך טיולי הטרקטורונים הינו רק קצה קצהו של קרחון דק מאוד.
טיולי הטרקטורונים פורש לפניך שילוב של הנאה מכלי רכב העובד בשטח בצורה יוצאת דופן בשילוב עם הכרת הארץ, מבט בנופים עוצרי נשימה בנופי המדבר והאקלים הים תיכוני.
טיולי הטרקטורונים והרייינג'רים המוצעים מתאימים לזוגות, לפעילות קבוצות וועדי עובדים, לטיולי משפחות , מסיבות רווקים ועוד כהנה וכהנה.
ברוב החברות המתעסקות בעניין זה ניתן להשכיר אופניים לטיולים מיוחדים עם מסלולים מיוחדים, טיולי טרקטורונים , טיולי ריינג'רים, טיולי תומאקרים, טיולי טרקטורונים מיוחדים לאקסטרים , מסלולי ניווטים בשטח, ימי כיף לחברות, קבוצות וועדי עובדים ועוד.
לרוכבים על הטרקטורונים או על רכבי השטח האחרים אין צורך בשום ידע מוקדם או ניסיון, הצורך הבסיסי והבלעדי הינו רישיון נהיגה בתוקף.
הפונקציות הנדרשות מהרוכב על רכבים אלו הוא השימוש בברקס והגז.